Подати показник, дізнатись скільки
платити або ситуацію з відключенням —
миттєво у веб-чаті! Клікайте тут!

Нові тарифи для юридичних споживачів на січень - роз’яснення

29.12.2017
Повідомляємо споживачів ПрАТ «Львівобленерго» (крім населення) про нові роздрібні тарифи на електричну енергію на січень 2018 року.


Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) з 1 січня 2018 року підвищила оптово-ринкову ціну електричної енергії на 9,5%. Відповідно, ПрАТ «Львівобленерго» та інші компанії-постачальники електричної енергії мають застосувати таке зростання оптової ринкової цінb при розрахунку роздрібних тарифів на електричну енергію. Як наслідок, зростає кінцева вартість роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається для кожного класу споживачів (крім населення). При цьому, вартість тарифів на передачу та постачання електроенергії ПрАТ «Львівобленерго» залишається незмінною з 2017 року. 
 
Для промислових та прирівняних до них споживачів, непромислових споживачів, сільськогосподарських cпоживачів-виробників, електрифікованого міського транспорту та на потреби зовнішнього освітлення тариф на електроенергію на січень 2018 року складає:

• 166,792 коп/кВт∙год без ПДВ для 1 класу напруги (35 кВ і вище);

• 206,517 коп/кВт∙год без ПДВ для 2 класу напруги (менше 35 кВ).

Зазначимо, що вартість тарифів на електричну енергію для населення встановлюється і регулюється відповідно до окремої постанови Національної  комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг і їх вартість на сьогодні не змінилася.

Детальніше — на веб-сайті ПрАТ «Львівобленерго» у розділі «Компаніям»/«Тарифи» за посиланням:
http://www.loe.lviv.ua/ua/firm_taryfy


Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»
До архіву новин