Подати показник, дізнатись скільки
платити або ситуацію з відключенням —
миттєво у веб-чаті! Клікайте тут!

Енергетиків привітали керівники Львівщини та міста Львова

26.12.2017
Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак привітали працівників ПрАТ «Львівобленерго» з нагоди професійного свята — Дня енергетика. 

“Енергетики Львівщини найкращі, ваша робота є стовпом енергетики України. Коли вам буде важко подумайте про українських воїнів, які на Сході в окопах виборюють мир для кожного з нас, щоб ми могли працювати на благо країни”, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка на урочистостях до Дня енергетика, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Очільник області нагородив Знаком “Відмінник енергетики України” Ігоря Гроностальського, головного інженера Львівських міських електромереж, та Романа Шпака, начальника  служби приладів обліку. Також кращим фахівцями галузі Олег Синютка вручив грамоти та подяки облдержадміністрації та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Відзначив важливість енергетичної галузі та вручив грамоти кращим енергетикам Львівщини голова Львівської облради Олександр Ганущин. «Насамперед енергетична галузь – це ті люди, які щоденно працюють над тим, аби в наших домівках було світло та тепло.  Вітаю усіх енергетиків області з вашим професійним святом», - зазначив Олександр Ганущин, повідомляє прес-служба Львівської облради.

Від імені влади міста енергетиків привітав заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак, який вручив подяки за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток енергетики, з нагоди професійного свята Дня енергетика — Мирославу Деньку, начальнику Львівського міського відділення електропостачання; Галині Петрушці, начальнику відділу корпоративних зв’язків; Юрію  Кішку, начальнику Франківського РЕМ-1 ЛМЕМ;  Ростиславу Станкевичу, начальнику Шевченківського РЕМ-3 ЛМЕМ, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Сюжет телеканалу «Перший західний» про професійне свято енергетиків дивіться у випуску новин, починаючи з 6:15 хв.:
До архіву новин