Подати показник, дізнатись скільки
платити або ситуацію з відключенням —
миттєво у веб-чаті! Клікайте тут!

Енергетики допомагають працевлаштовуватись учасникам АТО

08.11.2017
ПрАТ “Львівобленерго” взяло участь у ярмарку вакансій для учасників АТО: “Візьму на роботу АТОвця!”.

Захід відбувся сьогодні в приміщенні Львівського міського центру зайнятості за адресою: м. Львів вул. Княгині Ольги, 122.

Ярмарок вакансій відвідало близько вісімдесяти АТОвців. Колишнім військовим було запропоновано більше ста різних вакансій, а роботодавці мали можливість безпосередньо поспілкуватись з шукачами роботи та підібрати потрібних  працівників. Участь в ярмарку взяли: ТзОВ “Форвард-Сервіс”, ТзОВ “АВЕ Львів”, ТзОВ “РІТЕЙЛ Україна”, ПАТ “Львівське АТП 14630”, ТзОВ “Бадер” інші.

Учасники АТО підходили до стенду ПрАТ “Львівобленерго” та цікавились актуальними вакансіями, заробітною платою та соціальними гарантіями, які є в компанії. Хто зацікавився роботою одразу заповнював анкету на місці, аби в майбутньому стати працівником компанії.

На сьогодні у ПрАТ “Львівобленерго” є актуальні такі вакансії: інженерів-електриків, електромонтерів, контролерів енергонагляду, водіїв. Детальніше з вакансіями можна ознайомитись на веб-сайті ПрАТ “Львівобленерго” (www.loe.lviv.ua) у розділі “Вакансії” або звертайтесь за телефонами: (032) 239-24-50, 239-20-39, 239-20-99.
Прес-служба ПрАТ “Львівобленерго”
До архіву новин