Подати показник, дізнатись скільки
платити або ситуацію з відключенням —
миттєво у веб-чаті! Клікайте тут!

За молодими енергетиками майбутнє!

06.11.2017
Цього разу більше двадцяти молодих працівників завітали на зустріч, яка відбулася минулої п’ятниці.

Керівництво ПрАТ “Львівобленерго” зустрілось з молодими енергетиками-початківцями. Захід традиційний, відбувається щороку восени для молодих спеціалістів, які працюють вже рік в компанії і для яких першим місцем роботи після закінчення навчальних закладів є ПрАТ “Львівобленерго”.

На заході молоді спеціалісти дізнались для себе багато важливої та корисної інформації. Їм розповіли про діяльність Товариства, найсвіжіші новини, які відбуваються в енергетиці, систему управління персоналом і мотивації праці, навчальні проекти для кар’єрного розвитку, які діють в компанії, Раду молодих енергетиків.

Окрім цього, енергетики-початківці мали можливість почути з перших уст дослідника-енергетика, працівника компанії - Андрія Крижанівського, цікаву розповідь та важливі факти з історії електрифікації Львівщини.

Щоб познайомитись ближче між собою та сформувати єдину дружню команду енергетиків для учасників заходу провели тренінг під назвою: “Ефективна робота в команді”.

Молодь на зустрічі не лише уважно слухала керівництво компанії, а задавала свої запитання, ділилась цікавими ідеями та пропозиціями.
Прес-служба ПрАТ  “Львівобленерго”
До архіву новин