Подати показник, дізнатись скільки
платити або ситуацію з відключенням —
миттєво у веб-чаті! Клікайте тут!

Енергетики продовжують ліквідацію наслідків негоди (ОНОВЛЕНО)

06.10.2017
У понад дві сотні населених пунктів повернули світло львівські енергетики після стихії. 

Станом на 20:00 год. сьогодні через шквальні пориви вітру залишаються знеструмленими  11 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 14 частково, 47 населених пунктів повністю та 35 частково у Радехівському, Сокальському, Кам’янка-Бузькому, Жовківському, Яворівському, Старосамбірському районах. 

Нагадаємо, що станом на 16:00 год. сьогодні внаслідок негоди були знеструмленими  31 лінія електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 18 частково, 112 населених пунктів повністю та 51 частково у Буському, Радехівському, Сокальському, Кам’янка-Бузькому, Золочівському, Жовківському, Яворівському, Городоцькому, Мостиському, Пустомитівському, Перемишлянському, Старосамбірському, Турківському районах, а також частково м.Винники (вул.Забава, Сухомлинського, Франка, Козацька, Шевченка). 

А станом на на 10:00 год. у зв’язку зі стихією були знеструмлені 92 лінії електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 12 частково, 231 населений пункт повністю та 114 частково.

Крім цього, працівники ПрАТ «Львівобленерго» усувають точкові відключення у низьковольтних електромережах 0,4 кВ, в тому числі у місті Львові.

Загалом відновлюють електропостачання 102 бригади ПрАТ «Львівобленерго» у складі 354 енергетиків, задіяли 129 одиниць техніки. 

У зв’язку зі негодою нагадуємо правила безпеки:  
• не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше 8 метрів — це смертельно небезпечно;  
• організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго»;
• терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»
До архіву новин