Надійність, якість, безпека!

Акція «Безпека понад усе!» охопила всі райони Львівщини

13.06.2017
Корпоративний захід «Безпека понад усе!» ПрАТ «Львівобленерго» вже традиційно проводить протягом травня-червня напередодні літніх канікул. В час відпочинку зростає дитячий травматизм, адже у дітей з’являється багато вільного часу, а дорослі мають менше можливості контролювати їхнє дозвілля.

До лекцій з електробезпеки вдома і на вулиці та навиків першої допомоги долучилися всі 22 райони електромереж Львівщини. У різних навчальних установах з дітьми та підлітками проведено роз’яснювальні бесіди про наслідки ураження електричним струмом, та правила безпечної поведінки.

Зокрема, у Львові та у п’яти районах Львівських міських електромереж провели зустрічі-лекції у СШ №45 (Франківський РЕМ), НВК “Креативно-Міжнародної Дитячої Школи” (Шевченківський РЕМ), ДНЗ №51 (Залізничний РЕМ), СШ №75 (Галицький РЕМ), СШ №70 (Личаківський РЕМ).

На екскурсії у центральній диспетчерській службі Товариства побували учні 3 класу Львівської спеціалізованої школи ім. В. Стуса та вихованці 6 класу Львівської спеціалізованої школи №5 ім. Іванни та Іллі Кокорудзи.

Зазначимо, що такий захід з метою збереження життя і здоров’я дітей Львівщини проводиться Товариством понад 10 років. А головне, що учні розуміють — від знань та уважності залежить їхня безпека та безпека оточуючих.

Безпека наших дітей — понад усе!
Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»

До архіву новин