Надійність, якість, безпека!

Про зміни у роботі Інтернет-ресурсів «Львівобленерго» через блокування російських сервісів

06.06.2017
До уваги наших клієнтів!

Виконуючи Указ Президента України від 15.05.2017 №133/2017 інтернет-провайдери заблокували доступ до сервісів "Yandex", "Mail.ru", соціально-орієнтованих ресурсів "Вконтакте", "Одноклассники" та інших сайтів.  У зв’язку з цим повідомляємо: 

1) Офіційна сторінка Товариства у мережі «ВКонтакті» більше не оновлюється. Необхідну для Вас інформацію Ви можете отримувати безпосереднього на сайті ПрАТ «Львівобленерго» (www.loe.lviv.ua), сторінках Товариства у Facebook (https://www.facebook.com/lvivoblenergo), Twiiter (https://twitter.com/lvivoblenergo)  та Google+ (https://plus.google.com/112145902422525301714).

2) При відправлені  запитань зі сайту «Львівобленерго» вказуйте свої електронні адреси лише на сервісах, які не заблоковані в Україні. Повідомлення, надіслані на електронну адресу Товариства з російських сервісів, розглядатись не будуть, оскільки відправити відповідь на них фізично не можливо.

3) У випадку якщо Ви вказували свою електронну адресу з російських сервісів при реєстрації у «Персональному кабінеті», Вам необхідно повторно зареєструватись. У випадку додаткових питань про реєстрацію чи перереєстрацію у «Персональному кабінеті» Ви можете задати запитання безпосередньо на сторінці:  https://info.loe.lviv.ua/Issues/Register    

До архіву новин