Надійність, якість, безпека!

ПАТ “Львівобленерго” підтримує та допомагає своїм ветеранам-енергетикам

11.01.2017
ПАТ “Львівобленерго” не забуває про своїх енергетиків-ветеранів, які вклали всі свої знання та працю в розвиток компанії, а відтак залучає їх до  активної участі у житті компанії, до навчання молодих енергетиків, підтримує  матеріально. 
 
 У Товаристві вже дев’ятий рік діє Рада старійших енергетиків – об’єднання непрацюючих пенсіонерів. Наприкінці 2016 року,  відбулася зустріч керівництва ПАТ “Львівобленерго” з представниками Ради старійших енергетиків. 
 
На заході ветеранам-енергетикам розповіли про роботу Товариства за 2016 рік, основні перспективи на 2017 рік. Ознайомили із сьогоднішньою ситуацією в енергетиці України та Львівщини.
 
На зустрічі учасники підвели підсумки діяльності Ради в 2016 році, обговорили та затвердили план роботи Ради старійших енергетиків на 2017 рік. Серед планів Ради на 2017 рік - дослідити матеріальний стан непрацюючих пенсіонерів та підготувати пропозиції  про надання допомоги для вирішенні їхніх проблем, взяти  участь в конференціях Товариства, у підготовці та святкуванні державних, професійних свят, ювілейних дат компанії тощо.
 
Прес-служба ПАТ "Львівобленерго"

До архіву новин