Надійність, якість, безпека!

Як можна контролювати, чи правильно нарахували оплату за електроенергію?

Якщо у споживача виникають сумніви щодо правильності нарахувань оплати за спожиту електричну енергію, він зобов’язаний повідомити про це енергопостачальника, тобто звернутись у район електромереж по місцю проживання, а представник енергопостачальника повинен протягом 5 днів від дня подання заяви перевірити рахунок, а в разі потреби протягом 20 днів перевірити прилад обліку та повідомити споживача про результати перевірки.

Це передбачено п.29 Правил користування електричною енергією для населення.  

Нагадуємо, що сплатити за надані послуги — це обов’язок кожного споживача.

У разі несплати до боржників застосовуватимуться передбачені чинним законодавством України заходи.

Консультації та роз'яснення — у Інформаційно-консультаційному центрі та Кол-центрі.