Надійність, якість, безпека!

Корпоративний блог

05.06.2018

Нові вимоги законодавства для юридичних споживачів

2018 — це рік змін у зв’язку із реформуванням енергетики в Україні і впровадженням нового законодавства: Закону України "Про ринок електричної енергії", "Правил роздрібного ринку електричної енергії", "Кодексу комерційного обліку електричної енергії", "Кодексу систем розподілу".

Як ці зміни впроваджуються на Львівщині? Два перших важливих нововведення стосуються наших клієнтів-юридичних споживачів.

По-перше, змінюються терміни подачі показників електролічильників. Тепер юридичні споживачі повинні подавати показник впродовж трьох календарних днів після закінчення розрахункового місяця, тобто з 1 до 3 числа включно наступного місяця.  

По-друге, з 1 грудня цього року наша компанія прийматиме показники від юридичних споживачів виключно через сервіси подачі показників. Зокрема, йдеться про «Персональний кабінет» info.loe.lviv.ua, вигідність, зручність і комфортність якого вже оцінили наші клієнти.

Хочу наголосити: споживачам, які не подаватимуть показники через онлайн-сервіси після 1 грудня 2018 року, згідно з новими законодавством, нараховуватимуть за електроенергію за середньодобовим споживанням, визначеним на основі їх попередніх показників.

Звісно, що ця цифра не може бути стовідсотково точною, тому закликаємо наших клієнтів користуватись "Персональним кабінетом" та іншими сервісами подачі показників, які запрацюють вже цього року.

Важливо, що впроваджуючи нові відносини в енергетиці Товариство активно переймає досвід польських колег, в яких ця реформа вже відбулась 10 років тому.

Усі записи