Подати показник, дізнатись скільки
платити або ситуацію з відключенням —
миттєво у веб-чаті! Клікайте тут!

Корпоративний блог

14.11.2017

Термін оплати рахунку – зверніть увагу

У відповідь на звернення від наших клієнтів (споживачів електроенергії) про те, що електропостачальник, при здачі звіту споживачем, вручає споживачу рахунок за обсяг електроенергії, який треба оплатити за 2 місяці наперед, роз’яснюю, що рахунок не треба платити відразу після його отримання, адже в кожному окремому рахунку зазначено кінцевий термін його оплати. 
 
Наприклад (див.рис.), рахунок видається 26 вересня для оплати обсягу електроенергії за листопад. Внизу ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ зазначено, що термін оплати цього рахунку сплатити до 25 жовтня. Тобто, у підприємства для здійснення такого платежу є ще цілий місяць починаючи з 26 вересня до 25 жовтня.

Тому прошу звертати увагу на терміни оплати рахунків, які вказані в кожному рахунку за електроенергію ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ.
 
Видача рахунку за місяць наперед реалізована як послуга з інформування споживача щодо підготовки ним майбутніх платежів за електроенергію. За цей період у споживача є час для звірки обсягів електроенергії, суми платежу, реквізитів, інше. Штрафні санкції за неоплату за цей період (в наведеному прикладі з 26 вересня до 25 жовтня) не нараховуються.
 
  

Усі записи